امروز دوشنبه, 24 خرداد 1400
کانال تلگرام ما

دانلود فیلم های سبک : اجتماعی

دانلود سریال زخم کاری قسمت 1 تا 2 با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه سریال : من عاشق زمستونای اینجام، قشنگ نیست؟ قشنگه ولی سختی داره، پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن. اگه به تهش برسن. بلد باشن می‌رسن.

امتیاز IMDb

:

0

امتیاز Metacritic

:

0

مدت زمان : 0 دقیقه
دانلود فیلم آقای سانسور با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه فیلم : تا حالا شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی؟!

امتیاز IMDb

:

امتیاز Metacritic

:

مدت زمان : 86 دقیقه
all-through-the-night1399
دانلود فیلم سراسر شب با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه فیلم : «سراسر شب» فیلمی در ژانر درام محصول سال 1399 به کارگردانی فرزاد موتمن است. در این فیلم بازیگرانی چون الناز شاکردوست، امیر جعفری، آزاده صمدی و … به ایفای نقش پرداخته اند. «مهتا» برای یافتن ردی از «داود مرادی» که آخرین فرد مرتبط با خواهرش «مریم»، پیش از خواب طولانی مدتش بوده به محل زندگی داود می رود تا پاسخی برای سوالاتش پیدا کند…

درباره فیلم : فیلم سراسر شب به کارگردانی فرزاد موتمن در سال 1399 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی، امیرحسام شجاعی، محمدمهدی سلطانی سروستانی , سحر نظام دوست به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

امتیاز Metacritic

:

52

مدت زمان : 107 دقیقه
دانلود فیلم ناگهان درخت
دانلود فیلم ناگهان درخت با کیفیت عالی و لینک مستقیم

چکیده

خلاصه فیلم : «ناگهان درخت» فیلمی به نویسندگی و کارگردانی صفی یزدانیان، محصول سال ۱۳۹9 است. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم فجر حضور داشت. داستان فیلم درباره فرهاد است که زندگی خود را از کودکی تا ۵۰ سالگی برای روانکاو تعریف می کند.

درباره فیلم : فیلم ناگهان درخت به کارگردانی صفی یزدانیان در سال 1399 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پیمان معادی، مهناز افشار، شقایق دهقان، سیامک انصاری ، مهراب قاسم خانی، پانته آ پناهی ها، آرمان مرادی , زهره عباسی به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

6.1

امتیاز Metacritic

:

78

مدت زمان : 91 دقیقه
دانلود فیلم جمشیدیه
دانلود فیلم جمشیدیه با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه فیلم : «جمشیدیه»، فیلمی در ژانر اجتماعی-خانوادگی به نویسندگی «یلدا جبلی» و کارگردانی «یلدا جبلی» و تهیه کنندگی و «فردین خلعتبری» محصول سال 1399 سینمای ایران است. بازیگران مطرحی همچون «سارا بهرامی»، «حامد کمیلی»، «پانته آ پناهی ها»، «سعید چنگیزیان»، «ستاره پسیانی» و «ندا جبرائیلی» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. جمشیدیه، با نگاهی اجتماعی به یکی از معضلات فراگیر جامعه می پردازد. «ترانه» و «امیر»، زن و شوهر 34 و 37 ساله ای هستند که درست در شب تولد امیر درگیر یک حادثه می شوند و برای کشف حقایق نهفته در دل این حادثه، وارد مسیر پیچیده ای می شوند که هر چه بیشتر در آن پیش می روند، امکان بازگشتشان کم و کمتر می شود.

درباره فیلم : فیلم جمشیدیه به کارگردانی یلدا جبلی در سال 1399 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم سارا بهرامی، حامد کمیلی، پانته آ پناهی ها، سعید چنگیزیان، ستاره پسیانی , ندا جبرائیلی به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

امتیاز Metacritic

:

83

مدت زمان : 91 دقیقه
دانلود فیلم هایلایت با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه فیلم : «هایلایت»، فیلمی خانوادگی-اجتماعی با مضمونی عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی «اصغر نعیمی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است. تاریخ انتشار آن سال 1399 می باشد و این فیلم، اولین بار در سی و ششمین جشنواره ی فیلم فجر به روی پرده رفت. بازیگران مطرحی از جمله: «پژمان بازغی»، «جمشید هاشم پور»، «آزاده زارعی»، «الهه حصاری» و «سام قریبیان» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیلم هایلایت با یک تصادف در جاده های شمال آغاز میشود. زن و مردی در تصادفی سهمگین در جاده های شمالی کشور، به کما رفته اند و همسران آنها از رابطه ی آنها با یکدیگر خبر ندارند و نمی دانند چرا این دو با هم در یک ماشین بوده اند …

درباره فیلم : فیلم هایلایت به کارگردانی اصغر نعیمی در سال 1396 ساخته شده است. و تاریخ انتشار آن سال 1399 می باشد.این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پژمان بازغی، آزاده زارعی، جمشید هاشم پور، سام قریبیان، الهه حصاری , ساسان سالور به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

4.3

امتیاز Metacritic

:

66

مدت زمان : 80 دقیقه
دانلود فیلم کشتارگاه
دانلود فیلم کشتارگاه با کیفیت عالی و لینک مستقیم

چکیده

خلاصه فیلم : «کشتارگاه» فیلمی در ژانر درام محصول سال 1399 است. فیلمبرداری این فیلم در بخش هایی از جنوب کشور، شهر آبادان و تهران انجام شده. این فیلم روایتی از مشکلات اجتماعی این روزهای کشور است و داستانش درباره مرد جوانی به نام امیر است. امیر به تازگی از فرانسه دیپورت شده و ناخواسته وارد ماجرایی می شود…

درباره فیلم : فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی در سال 1399 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم امیرحسین فتحی، مانی حقیقی، باران کوثری , حسن پورشیرازی به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

6.2

امتیاز Metacritic

:

81

مدت زمان : 101 دقیقه
دانلود فیلم سکوت خبری با کیفیت بالا

چکیده

خلاصه فیلم : «سکوت خبری»، فیلمی در ژانر اجتماعی-خانوادگی به کارگردانی و تهیه کنندگی «وحید نعمتی» و نویسندگی «وحید نعمتی» و «آیدا مویدی» و محصول سال 1397 سینمای ایران است. در این فیلم که اولین تجربه فیلم بلند کارگردان آن است، بازیگرانی از جمله: «آیدا مویدی»، «وحید نعمتی»، «محمد فراهانی»، «میلاد دلان»، «شیما پروهان»، »حامد سوری«، «عقیل بهرامی» به ایفای نقش پرداخته اند. سکوت خبری، روایتی از تمام اتفاقات روز سال 1397 است. در این فیلم عشق، مهاجرت، بی کاری و بی پولی، نگاه جنسیتی و شبکه های اجتماعی و تأثیر آن ها بر زندگی جوانان به تصویر کشیده شده.

درباره فیلم : فیلم سکوت خبری به کارگردانی وحید نعمتی در سال 1397 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم وحید نعمتی، آیدا مویدی، محمد فراهانی، میلاد دلان , شیما پروهان به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

امتیاز Metacritic

:

77

مدت زمان : 91 دقیقه
bi-hessi-mozeee
دانلود فیلم بی حسی موضعی با کیفیت عالی و لینک مستقیم

چکیده

خلاصه فیلم : «بی حسی موضعی» فیلمی در ژانر خانوادگی محصول سال 1398، سومین اثر «حسین مهکام» است. در این فیلم بازیگرانی چون «پارسا پیروزفر»، «سهیل مستجابیان»، «باران کوثری»، «حسن معجونی» و «حبیب رضایی» به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیلم بی حسی موضعی از شب تا صبح اتفاق می افتد. «جلال »، دانشجوی انصرافی رشته فلسفه، متوجه می شود خواهرش که به اختلال روانی دوقطبی مبتلاست، با مردی ثروتمند به نام «شاهرخ» ازدواج کرده که به شرط بندی بازی فوتبال اعتیاد دارد. جلال با عصبانیت از خانه بیرون می زند تا به خانه دوستش، «بهمن» که یک آهنگ ساز زیرزمینی است، برود. در مسیر جلال با یک راننده تاکسی به نام «ناصر» آشنا می شود و این دو شب عجیبی را در کنار هم سپری می کنند.

درباره فیلم : فیلم بی حسی موضعی به کارگردانی حسین مهکام در سال 1398 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پارسا پیروزفر، سهیل مستجابیان، باران کوثری، حسن معجونی , حبیب رضایی به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

امتیاز Metacritic

:

75

مدت زمان : 79 دقیقه
دانلود سریال The Queens Gambit
دانلود سریال گامبی وزیر The Queens Gambit 2020 فصل اول با دوبله و زیرنویس چسبیده فارسی

چکیده

خلاصه سریال : گامبی وزیر یک داستان خیالی دربارهٔ زندگی یک نابغه شطرنج یتیم به نام بث هارمون از سن نه تا بیست و دو سالگی که در تلاش برای تبدیل شدن به بزرگترین شطرنج باز جهان است در حالی که با مشکلات عاطفی، و وابستگی به مواد مخدر و الکل دست و پنجه نرم می‌کند. داستان از اواسط دهه ۱۹۵۰ آغاز و تا دهه ۱۹۶۰ ادامه دارد.[۳]

درباره سریال : سریال خارجی گامبی وزیر یا کوئینز گامبیت (The Queen’s Gambit) یک مینی سریال دراماتیک محصول نتفلیکس است که توسط اسکات فرانک و آلن اسکات کارگردانی شده است. فصل اول این سریال در اکتبر ۲۰۲۰ در NETFLIX پخش شد. در این سریال آنیا تیلور-جوی، توماس سنگستر، هری ملینگ، جیکوب فورچن لوید، موزز اینگرام، ماریل هلر، مارچین دوروچینسکی، مسیو دنیس لوئیس، بیل کمپ، کریستیان سیدل، کلوی پیری، ربکا روت، سرجیو دی زیو و… به بازیگری پرداخته اند. این سریال پرطرفدار و تماشایی که در بین سریال های برتر IMDB قرار گرفته است.

امتیاز IMDb

:

8.9

امتیاز Metacritic

:

85

مدت زمان : 60 دقیقه

انتخاب بر اساس سال

2020

2019

2018

2017

انتخاب بر اساس ژانر