امروز دوشنبه, 24 خرداد 1400
کانال تلگرام ما

دانلود فیلم های سبک : جنگی

دانلود فیلم جنگ زیرزمین The War Below 2020 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : در طول جنگ جهانی اول، گروهی از معدنچیان انگلیسی استخدام می شوند که در زیر زمین سرزمین هیچ کس تونل بزنند و از زیر برای آلمانی ها بمب می گذارند به امید شکستن بن بست مرگبار نبرد مینس و …

امتیاز IMDb

:

6.2

امتیاز Metacritic

:

مدت زمان : 96 دقیقه
دانلود فیلم کوچک ترین سرباز Soldier Boy 2019 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم براساس وقایع واقعی ساخته شده است و در مورد حوادث مهیجی که در زندگی کوچکترین سرباز و قهرمان بزرگ جنگ رخ داده است. پسرکی شش ساله بنام “سرگی آلشکوف” که همه اقوام خود را از دست داده است و وارد ارتش می شود و ….

امتیاز IMDb

:

6.2

امتیاز Metacritic

:

مدت زمان : 86 دقیقه
دانلود فیلم Kesari 2019
دانلود فیلم کساری Kesari 2019 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم کساری (Kesari) بر اساس داستان واقعی جنگی که در سال 1897 مابین 21 سیکس‌ و ده هزار نیروی افغانی اتفاق افتاد. نبرد سارگاری داستان استقامت این 21 نفر در برابر هزاران نفر…

درباره فیلم : فیلم Kesari محصول کشور هند و در ژانر اکشن ، تاریخی می‌باشد و به کارگردانی Anurag Singh در سال 2019 ساخته شده است. در فیلم کساری بازیگرانی چون Akshay Kumar، Parineeti Chopra، Suvinder Vicky، Vansh Bhardwaj، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

7.4

امتیاز Metacritic

:

75

مدت زمان : 153 دقیقه
دانلود فیلم Pans Labyrinth 2006
دانلود فیلم هزارتوی افسانه ای Pans Labyrinth 2006 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم هزارتوی افسانه ای (Pans Labyrinth) اوفلیا با مادر باردار و ناپدری‌اش در اسپانیا زندگی می‌کند. او روزی حشره‌ای شبیه یک پری می‌بیند که او را به یک هزارتوی اسرارآمیز هدایت می‌کند که به دنیای زیرزمینی ختم می‌شود و…

درباره فیلم : فیلم Pans Labyrinth محصول کشور مکزیک و در ژانر جنگی ، درام می‌باشد و به کارگردانی Guillermo del Toro در سال 2006 ساخته شده است. در فیلم هزارتوی افسانه ای بازیگرانی چون Ariadna Gil، Ivana Baquero، Maribel Verdú، Sergi López، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

8.2

امتیاز Metacritic

:

80

مدت زمان : 112 دقیقه
دانلود فیلم Uri: The Surgical Strike 2019
دانلود فیلم اوری حمله جراحی Uri The Surgical Strike 2019 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم اوری حمله جراحی (Uri: The Surgical Strike) یگان ویژه ارتش هند طی عملیاتی سری، تلاش می‌کند که انتقام سربازان کشته شده خود را از یک گروه تروریستی بگیرد و…

درباره فیلم : فیلم Uri: The Surgical Strike محصول کشور هند و در ژانر اکشن ، جنگی می‌باشد و به کارگردانی Aditya Dhar در سال 2019 ساخته شده است. در فیلم اوری حمله جراحی بازیگرانی چون Mohit Raina، Paresh Rawal، Vicky Kaushal، Yami Gautam، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

8.3

امتیاز Metacritic

:

79

مدت زمان : 132 دقیقه
دانلود فیلم Hacksaw Ridge 2016
دانلود فیلم ستیغ جهنمی Hacksaw Ridge 2016 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم ستیغ جهنمی (Hacksaw Ridge) دزموند داس که پزشک ارتش و مخالف جنگ است، حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند اما طی نبرد «اوکیناوا» در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی‌وقفه دشمن، یک تنه جان بیش از ۷۵ نفر از هم‌رزمانش را نجات می‌دهد و…

درباره فیلم : فیلم Hacksaw Ridge محصول کشور استرالیا و در ژانر بیوگرافی ، تاریخی می‌باشد و به کارگردانی Mel Gibson در سال 2016 ساخته شده است. در فیلم ستیغ جهنمی بازیگرانی چون Andrew Garfield، Luke Bracey، Sam Worthington، Teresa Palmer، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

8.1

امتیاز Metacritic

:

91

مدت زمان : 134 دقیقه
دانلود فیلم Anthropoid 2016
دانلود فیلم انتروپوید Anthropoid 2016 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم انتروپوید (Anthropoid) این فیلم داستان عملیات انتروپوید را در جنگ جهانی دوم بازگو می کند؛ که طی آن سربازان تبعیدی چکسلواکی برای ترور راینهارد هایدریش رهبر نازی ها در چکسلواکی اشغالی اقدام کردند.

درباره فیلم : فیلم Anthropoid محصول کشور جمهوری چک و در ژانر اکشن ، بیوگرافی می‌باشد و به کارگردانی Sean Ellis در سال 2016 ساخته شده است. در فیلم انتروپوید بازیگرانی چون Brian Caspe، Cillian Murphy، Jamie Dornan، Karel Hermánek Jr.، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

7.2

امتیاز Metacritic

:

72

مدت زمان : 117 دقیقه
دانلود فیلم 400 Bullets 2021
دانلود فیلم چهارصد گلوله 400Bullets 2021 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم چهارصد گلوله (400 Bullets) یک داستان اکشن نظامی بسیار جذاب است که در مورد معنای جنگیدن برای افتخار به جای سود است. این فیلم شامل جنگ های مسلحانه ، سکانس های حماسی جنگ تن به تن است که تمام سکانس‌های مبارزه‌ای این فیلم هیجان‌انگیز به صورت واقعی طراحی شده‌اند و…

درباره فیلم : فیلم 400 Bullets محصول کشور انگلستان و در ژانر اکشن می‌باشد و به کارگردانی Tom Paton در سال 2021 ساخته شده است. در فیلم چهارصد گلوله بازیگرانی چون Adesuwa Oni، Andrew Lee Potts، James Warren، Jean-Paul Ly، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

5.2

امتیاز Metacritic

:

84

مدت زمان : 89 دقیقه
دانلود فیلم آبادان یازده 60 با کیفیت عالی

چکیده

خلاصه فیلم : مردم غیور آبادان … شهر در آستانه سقوط قرار گرفته است! آبادان یازده 60 نام فرکانس رادیو نفت آبادان است که نقش مهمی در نجات آبادان در اوایل جنگ تحمیلی داشت. یکی از کارکردهایش اخبار غلط بود که به عربی برای عراقی‌ها پخش می‌کرد و یا خبررسانی‌هایی که باعث شد نهایتا با ورود مردم به آبادان، مانع از سقوط آن شود.

درباره فیلم : فیلم آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت در سال 1399 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اکشن و جنگی می‌باشد. در این فیلم علیرضا کمالی، حسن معجونی، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی، ویدا جوان , نادر سلیمانی به هنرمندی پرداخته‌اند.

امتیاز IMDb

:

5.8

امتیاز Metacritic

:

95

مدت زمان : 94 دقیقه
دانلود فیلم Behind the Line: Escape to Dunkirk 2020
دانلود فیلم پشت خط فرار به دانکرک Behind the Line Escape to Dunkirk 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم پشت خط فرار به دانکرک (Behind the Line: Escape to Dunkirk) سال 1940 میلادی در فرانسه یک فرمانده متوجه می شود یکی از زندانیانش به نام دنی قهرمان بوکس است، او دنی را مجبور به مبارزه برای مسابقات می کند و…

درباره فیلم : فیلم Behind the Line: Escape to Dunkirk محصول کشور انگلستان و در ژانر اکشن ، جنگی می‌باشد و به کارگردانی Ben Mole در سال 2020 ساخته شده است. در فیلم پشت خط فرار به دانکرک بازیگرانی چون Chris Simmons، James Haynes، Joel Phillimore، Sam Gittins، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

5

امتیاز Metacritic

:

84

مدت زمان : 84 دقیقه

انتخاب بر اساس سال

2020

2019

2018

2017

انتخاب بر اساس ژانر