امروز دوشنبه, 24 خرداد 1400
کانال تلگرام ما

دانلود فیلم های سبک : حماسی

دانلود انیمیشن شیرشاه 1
دانلود انیمیشن شیرشاه (1) The Lion King 1994 با دوبله فارسی

چکیده

درباره فیلم : شیرشاه (به انگلیسی: The Lion King) انیمیشنی حماسی و موزیکال محصول سال ۱۹۹۴ شرکت والت دیزنی است. این انیمیشن اولین سری از سری انیمیشن های شیرشاه می‌باشد.

خلاصه داستان : داستان این اثر، برگرفته از چندین اثر هنری معروف از قصه‌های پیامبران گرفته تا نمایش نامه‌های ویلیام شکسپیر است. شیری به نام اسکار که در صدد پادشاهی جنگل است (که این سمت به برادرش موفاسا رسیده و در آینده به پسر موفاسا، سیمبا می‌رسد) از برادرش که شاه و برادرزاده اش که جانشین موفاست کینه به دل گرفته و در صدد تصاحب قدرت اوست.اسکار موفاسا را می‌کشد و برادرزاده‌اش سیمبا را با مقصر جلوه دادن در قتل شاه، فراری می‌دهد.سیمبا در آینده بزرگ می‌شود و می‌آید تا انتقام تاج و تختش و البته پدرش را از اسکار بگیرد. و جنگل را از دست اسکار و کفتارها – که هم پیمانان اسکار هستند- نجات دهد.

امتیاز IMDb

:

6.9

امتیاز Metacritic

:

55

مدت زمان : 118 دقیقه
دانلود فیلم 1917
دانلود فیلم 1917 2019 با دوبله فارسی

چکیده

فیلم (1917) در ژانر حماسی جنگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سم مندس محصول سال 2019 آمریکا و بریتانیا است.

خلاصه فیلم : بهار سال ۱۹۱۷ و در اوج جنگ جهانی اول در شمال فرانسه، دو سرباز جوان انگلیسی به نام‌های اسکافیلد و بلیک به مأموریتی غیرممکن میروند ماموریت آن ها رساندن پیامی مهم به یک گردان ۱۶۰۰ نفری انگلیسی برای جلوگیری از ورود آن‌ها به کمین مرگبار دشمن. این درحالی است که زمان به سرعت برای آن‌ها در حال سپری شدن است….

امتیاز IMDb

:

8.3

امتیاز Metacritic

:

78

مدت زمان : 119 دقیقه
دانلود فیلم نبرد بزرگ
دانلود فیلم نبرد بزرگ The Great Battle با دوبله فارسی

چکیده

نبرد بزرگ (The Great Battle‎) فیلمی در ژانر جنگی است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به پارک سونگ وونگ اشاره کرد. این فیلم در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸ در کره جنوبی منتشر شد.

یک فیلم تاریخی و حماسی کره‌ای دربارهٔ حمله ارتش امپراتوری تانگ به قلعه آن‌سی در قلمرو امپراتوری گوگوریو در سال ۶۴۵ میلادی است که ۵۰۰۰ مدافع این دژ به رهبری ژنرال یانگ مان چون ۸۸ روز در مقابل 2۰۰/۰۰۰ نفر مهاجم میجنگد…

امتیاز IMDb

:

7.0

امتیاز Metacritic

:

مدت زمان : 136 دقیقه

انتخاب بر اساس سال

2020

2019

2018

2017

انتخاب بر اساس ژانر