امروز دوشنبه, 24 خرداد 1400
کانال تلگرام ما

دانلود فیلم های سبک : ماجرایی

دانلود فیلم Sye Raa Narasimha Reddy 2019
دانلود فیلم سیرا نارسیما ردی Sye Raa Narasimha Reddy 2019 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم سیرا نارسیما ردی (Sye Raa Narasimha Reddy) فیلم حماسه الهام بخشی از زندگی سیرا نارسیما ردی است که 10 سال قبل از ظهور شورش های ۱۸۵۷ در شرق هند قیام کرد.

درباره فیلم : فیلم Sye Raa Narasimha Reddy محصول کشور هند و در ژانر اکشن ، تاریخی می‌باشد و به کارگردانی Surender Reddy در سال 2019 ساخته شده است. در فیلم سیرا نارسیما ردی بازیگرانی چون Amitabh Bachchan، Chiranjeevi، Sudeep، Vijay Sethupathi، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

7.4

امتیاز Metacritic

:

85

مدت زمان : 155 دقیقه
دانلود فیلم Like Stars on Earth 2007
دانلود فیلم ستاره های روی زمین Like Stars on Earth 2007 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم ستاره های روی زمین (Like Stars on Earth) ایشان آواستی کودکی نه ساله است که یک سال در کلاس سوم مردود شده و علی رغم برادر بزرگترش در کلاس از همه ضعیف تر است و به همین خاطر بارها توسط پدر و همکلاسی هایش تحقیر می شود. عاقبت وی با کارهای اشتباه خود، باعث به تنگ آمدن پدرش می شود و او ایشان را به مدرسه شبانه روزی می فرستد. اما…

درباره فیلم : فیلم Like Stars on Earth محصول کشور هند و در ژانر خانوادگی ، درام می‌باشد و به کارگردانی Aamir Khan در سال 2007 ساخته شده است. در فیلم ستاره های روی زمین بازیگرانی چون Aamir Khan، Darsheel Safary، Tisca Chopra، Vipin Sharma، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

8.4

امتیاز Metacritic

:

89

مدت زمان : 165 دقیقه

انتخاب بر اساس سال

2020

2019

2018

2017

انتخاب بر اساس ژانر