امروز دوشنبه, 24 خرداد 1400
کانال تلگرام ما

دانلود فیلم های سبک : کوتاه

دانلود فیلم The Letter Room 2021
دانلود فیلم اتاق نامه The Letter Room 2021 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم اتاق نامه (The Letter Room) وقتی یک افسر مسئول زندانیان تادیبی به اتاق نامه ها منتقل میشود به عمق زندگی خصوصی یک زندانی پی میبرد …

درباره فیلم : فیلم The Letter Room محصول کشور آمریکا و در ژانر کمدی ، کوتاه می‌باشد و به کارگردانی Elvira Lind در سال 2021 ساخته شده است. در فیلم اتاق نامه بازیگرانی چون Alia Shawkat، Brian Petsos، Oscar Isaac، Tony Gillan، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

7

امتیاز Metacritic

:

85

مدت زمان : 30 دقیقه
دانلود انیمیشن The Three Wise Men 2020
دانلود انیمیشن سه کیمیاگر The Three Wise Men 2020 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه انیمیشن : انیمیشن سه کیمیاگر (The Three Wise Men) تصوری دوباره و جذاب از داستان کلاسیک کریسمس است که به داستان سه مرد خردمند را دنبال می کند که در تلاش اند به ملاقات پادشاه تازه متولد شده بروند و ….

درباره انیمیشن : انیمیشن سه کیمیاگر محصول کشور آمریکا و در ژانر خانوادگی ، کوتاه می‌باشد و به کارگردانی Carrie Cheney در سال 2020 ساخته شده است. در انیمیشن سه کیمیاگر بازیگرانی چون Andy Griffith، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

7.9

امتیاز Metacritic

:

90

مدت زمان : 26 دقیقه
دانلود انیمیشن Once Upon a Snowman 2020
دانلود انیمیشن روزگار آدم برفی Once Upon a Snowman 2020 دوبله فارسی

چکیده

خلاصه انیمیشن : Once Upon A Snowman یک فیلم کوتاه با بازی جوش گاد است. اولین قدم های اولاف هنگام زنده شدن و جستجوی هویت خود در کوههای برفی خارج از آرندل…

درباره انیمیشن : فیلم روزی روزگاری یک آدم برفی به کارگردانی دن آبراهام در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. .

امتیاز IMDb

:

7.0

امتیاز Metacritic

:

79

مدت زمان : 8 دقیقه
دانلود انیمیشن Lego Scooby-Doo! Knight Time Terror 2015
دانلود انیمیشن لگو اسکوبی دوو! شوالیه زمان وحشت Lego Scooby-Doo! Knight Time Terror 2015 با دوبله فارسی

چکیده

خلاصه انیمیشن : گروه در مراسم بازگشایی مجدد عمارت گریمسلی شرکت میکنند اما پس مدتی کوتاه متوجه یک معمای جذاب در مورد گنجی که در این عمارت قرار دارند می شوند و کار خود را برای یافتن جواب سوالات خود آماده می کنند و …

درباره انیمیشن : لگو اسکوبی دوو: شوالیه زمان وحشت (به انگلیسی: Lego Scooby-Doo! Knight Time Terror) نام پویانمایی محصول کشور آمریکا می‌باشد که به کارگردانی ریک مورالس (به انگلیسی: Rick Morales) ساخته شده و در سال 2015 عرضه شده است. در آن بایگرانی چون Grey DeLisle | Matthew Lillard | Kate Micucci به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

6.6

امتیاز Metacritic

:

84

مدت زمان : 22 دقیقه
دانلود فیلم The Cure 2020
دانلود فیلم درمان The Cure 2020 با زیرنویس چسبیده فارسی

چکیده

خلاصه فیلم : فیلم درمان (The Cure) در آینده ای نزدیک زمانی که یک ویروس خطرناک در سراسر کره زمین شیوع پیدا کرده و جمعیت بسیاری به آن مبتلا شده اند و مبتلایان تنها در عرض 24 ساعت می میرند. تنها راه علاج موقتی آن نوعی واکسن است که مرگ فرد مبتلا را 24 ساعت دیگر به تعویق می اندازد. با دزدیده شدن این واکسن ها از آزمایشگاه تولید کننده آن، یک تیم ویژه از سربازان حرفه ای تشکیل می شود تا هر چه سریعتر این واکسن ها را برگردانند.

درباره فیلم : فیلم درمان محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن ، کوتاه می‌باشد و به کارگردانی Ahmet Atalay در سال 2020 ساخته شده است. در فیلم درمان بازیگرانی چون Ahmet Atalay، Evangeline Crittenden، Glen Baggerly، Mashood Alam، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

امتیاز IMDb

:

6.7

امتیاز Metacritic

:

84

مدت زمان : 37 دقیقه

انتخاب بر اساس سال

2020

2019

2018

2017

انتخاب بر اساس ژانر